<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

Co vám může přinést soutěž Česko zpívá?

Co můžete získat účastí v soutěži ČESKO ZPÍVÁ?

Přemýšlíte, zda se 13. ročníku soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2020 zúčastnit či nikoli? Máme pro vás shrnutí toho, co vám může soutěž přinést.

Pěvecké výkony v soutěži hodnotí hvězdná porota, každoročně v ní zasedají hudební profesionálové a osobnosti české pěvecké scény. Nejenže se s nimi tedy můžete osobně setkat, ale také získat jejich názor (rady, tipy) na váš zpěv. Letos v porotě zasednou mimojiných např. zpěváci Petr Bende, Sebastin a Peter Pecha, zpěvačky Kamila Nývltová a Renata Drössler, moderátorka Gabriela Partyšová. 

Sníte o tom, že zpíváte na opravdovém jevišti za svitu reflektorů před plným sálem diváků, kteří váš výkon odmění potleskem a vytvoří krásnou povzbudivou atmosféru? Přesně toto můžete zažít při semifinálových a finálových kolech.

Účastníci a vítězové obdrží krásné dárkové předměty a hodnotné ceny a dárky od partnerů. Ti nejlepší vyhrají originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře Zdeňka Vítka.

Seznámíte se také s vašimi vrtevníky, kteří stejně jako vy milují zpěv. V naší soutěži vznikla řada krásných přátelství, která trvají dál i po skončení soutěže.