<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

Image Alt
<Česko zpívá/>

Porota

Pěvecké výkony ve všech soutěžních kolech hodnotí odborná porota složená z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit.

V předchozích ročnících v porotě zasedli např.: zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěváci Petr Bende, Bohouš Josef, Jan Bendig, Tomáš Savka, Marian Vojtko,  Zdeněk Podhůrský, Josef Vágner, zpěvačky Leona Machálková, Renata Drössler, Olga Lounová, Marcela Březinová, hudební producent Milan Herman, filmový režisér Tomáš Magnusek, muzikant a dirigent Ota Balage, hudební dramaturgové Českého rozhlasu a další.

Kamila Nyvltová
Patronka soutěže

Kamila Nývltová je mladá česká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Na svém kontě má 3 sólová CD a 6 videoklipů. Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá.

Petr Bende
Zpěvák

Petr Bende je známý český zpěvák, kdy průlomem v získání široké popularity a také velkým impulzem pro Petrovu další hudební kariéru byla stříbrná pozice v soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2005. Celkem již má na svém kontě 8 alb a uspořádal stovky koncertů.

Leona Machalkova
Zpěvačka

Leona Machálková je jedna předních českých zpěvaček, která působila v nejslavnějších českých muzikálech, např. Jesus Christ Superstar, Dracula, Monte Cristo, Bídnici či Angelika. Na svém kontě má celkem 8 sólových alb a stovky koncertů.

Osmany Laffita
Módní návrhář

Osmany Laffita je kubánský modní návrhář žijící a působící v Česku, který je uveden v Who is Who 21. století za své zásluhy v české módě. Své kolekce předvádí v New Yorku, Paříži, Miami a mnoha dalších městech.

Renata Drössler
Zpěvačka

Renata Drössler je herečka, zpěvačka a dle svých slov zpívá chanson a blues v deseti jazycích: česky, polsky, rusky, německy, italsky, francouzsky, anglicky, španělsky, hebrejsky a jidiš. Vystupovala v předních českých hudebních divadlech. Vyučuje na Mezinárodní konzervatoři i na Státní konzervatoři v Praze.

Peter Pecha
Zpěvák

Zpěvák Peter Pecha, známý třeba z Mamma Mia!, zabodoval jako Rocky ve stejnojmenném muzikálu a za svůj výkon si odnesl Cenu Thálie 2017.

zpěvák Sebastian
Zpěvák

Zpěvák, kytarista a textař, Sebastian Navrátil, který vystupuje pod svým křestním jménem Sebastian. Jeho píseň "Toulavá" byla nejpřehrávanější skladbou roku 2015 na celém českém internetu. V březnu 2017 vydal své první album "Hvězdy"

Gabriela Partyšová
Moderátorka

Gabriela Partyšová je populární česká moderátorka, zpěvačka a herečka. S kolegou Pavlem Svobodou tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici pořadu Snídaně s Novou.