<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

>Kamila Nývltová
speaker_info

About The Speaker

Kamila Nyvltová

Kamila Nývltová

Kamila Nývltová je mladá česká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Na svém kontě má 3 sólová CD a 6 videoklipů. Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá.

Kamila Nývltová je mladá česká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Na svém kontě má tři sólová CD („Kamila Nývltová“, „Vánoční dárek“ a „Moje lásky“) a 6 videoklipů („Sedmnáct“, „Příběh“, „Jsem to já“, „Je to hřích“, „Něco jsi slíbil“ a „Son Of A Preacher Man“).

V listopadu 2016 vydala Kamila svoji třetí desku „Moje lásky“. Jedná se o album duetů s předními osobnostmi české hudební scény jakými jsou Josef Vojtek, Michal David, Leona Machálková, Marian Vojtko, Olga Lounová, Vilém Čok a další.

Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy), Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky). Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop.

Kamila je taktéž hrdou patronkou pěvecké soutěže istanbul escort pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá.