<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

>Sebastian
speaker_info

About The Speaker

zpěvák Sebastian

Sebastian

Zpěvák, kytarista a textař, Sebastian Navrátil, který vystupuje pod svým křestním jménem Sebastian. Jeho píseň "Toulavá" byla nejpřehrávanější skladbou roku 2015 na celém českém internetu. V březnu 2017 vydal své první album "Hvězdy"

Zpěvák, kytarista a textař, Sebastian Navrátil, který vystupuje pod svým křestním jménem Sebastian.

Bránu do opravdového hudebního světa mu otevřela až účast v televizní soutěži, kde vystupoval se svou tehdejší kapelou Just Try. S touto kapelou vydali úspěšný cover písničky “Žijeme len raz”. V roce 2014 nazpíval s hiphopovou dvojicí ATMO Music píseň Polety, která byla pro Sebastiana prvním opravdovým hitem. Roku 2015 se začíná naplno věnovat své sólové kariéře a vydává opravdovou hitovku s názvem “Toulavá”.

Za svoji tvorbu získává Sebastian první ocenění. Stává se Objevem roku 2015 v cenách rádia Evropa 2 a televize Óčko, kde je zároveň nejhranějším umělcem roku 2015. Další nominace v kategorii Objev roku získává ve výročních cenách české hudební akademie Anděl 2015. Úspěšný rok pak završí ziskem Českého Slavíka v kategorii Nejstreamovanější nahrávka a to s hitem „Toulavá“.

V březnu 2017 vydal Sebastian své první album, s názvem Hvězdy a vyrazil na své prní turné.