<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

Image Alt
<Česko zpívá/>

Úspěšní soutěžící

Natálie Grossová
Zpěvačka

Finalistka 8. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2014. Zpívá a hraje v řadě českých muzikálech - Fantom opery, Čarodějka, Ples upírů, Mary Poppins, Zorro, Antoinetta.

Markéta Konvičková

Finalistka 3. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2009. Na svém kontě má čtyři sólová alba a přes 200 odehraných koncertů. V květnu roku 2010 vyšlo Markétě debutové CD Na šňůře perel, na kterém spolupracovala řada známých jmen - Michal David, Petr Bende, a další. V témže období spatřil světlo světa i její první singl a posléze videoklip s názvem Co hvězdám šeptají. Píseň bodovala v rádiích i hitparádách. Stejně jako letní hit To holky maj rády, který napsal legendární kytarista Andonis Civopulos. Videoklip se točil na třineckém koupališti za úča

Michal Horák
Zpěvák

Vítěz 7. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2013. Jako předskokan vystoupil na turné zpěváka Tomáše Kluse nebo na turné skupiny Chinaski. Diváky si získává svými osobitými autorskými písničkami a projevem.

Eva Matějovská
Zpěvačka

Vítězka rozhlasové kategorie Českého rozhlasu 6. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2012. V roce 2013 natočila první videoklip a s vlastní kapelou vystoupila jako speciální host na koncertě skupiny No Name.

Patrik Stoupa
Zpěvák

Dvojnásobný finalista 8. a 9. ročníku soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2014 a 2015 V roce 2017 pokřtil svůj první singl „Nad krajinou“, ke kterému natočil také videoklip.

Ines Ben Ahmed
Zpěvačka

Úspěšná soutěžící 10. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2016. Ztvárňuje dětské muzikálové role v Hudebním divadle Karlín, Divadle Broadway a Divadle Studio dva. Patronka soutěže, zpěvačka Kamila Nývltová ji oslovila pro společný duet na album Moje lásky.