top of page

VÍTĚZOVÉ ČESKO ZPÍVÁ 2024

KATEGORIE 9 - 14 LET

MARIANA JANKŮ
1. MÍSTO

JONÁŠ MORÁVEK
2. MÍSTO

KATEŘINA MAŠKOVÁ
3. MÍSTO

JOLANA MAZLOVÁ

CENA VIP A MEDIÁLNÍ POROTY

JONÁŠ MORÁVEK

CENA DIVÁKŮ

KATEGORIE 15 - 26 LET

DALIBOR BURANDA 
1. MÍSTO

DANIELA GAJDOŠOVÁ
2. MÍSTO

PETRA BENEDIKTYOVÁ
3. MÍSTO

TEREZA NOVÁ

CENA VIP A MEDIÁLNÍ POROTY

CARL ADRIAN DOLORES

CENA DIVÁKŮ

DSC_9589.jpg

VÝSLEDKOVÉ LISTINY 
SEMIFINÁLOVÉHO A FINÁLOVÉHO KOLA

ID soutěžícího naleznete v potvrzovacím e-mailu vaší registrace do soutěže (v příloze).

VÝSLEDKY VÝBĚROVÉHO KOLA 
ČESKO ZPÍVÁ 2024

Do 15. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2024 bylo zasláno celkem 365 přihlášek. Do výběrového kola se prozpívalo 182 soutěžících, ti se představili dne 27. února 2024 v Hudebním divadle Karlín na Malé scéně v Praze odborné porotě v čele s patronkou soutěže, zpěvačkou Kamilou Nývltovou. Porota rozhodla, že do SEMIFINÁLE postupuje  112 soutěžících, z toho:

  • 57 z kategorie Sólisté 9 – 14 let,

  • 55 z kategorie Sólisté 15 – 26 let.

Výsledkové listiny postupujících a nepostupujících účastníků níže.

 

Všichni soutěžící budou o svém postupu či nepostupu do semifinále informováni také elektronicky na e-mail uvedený při registraci. Postupujícím zpěvákům budou zaslány podrobné informace k průběhu semifinálového a finálového kola.

iveta_nyvltova.jpg

Vyjádření k výběrovému kolu

"Zdravím všechny zpěváky, jejich rodiče i pedagogy. Chtěla jsem Vám všem opravdu moc poděkovat za vaši skvělou práci. Je nádherné v dnešní době, která není úplně fajn, slyšet a vidět tolik nadšených dětí a mladých lidí, kteří mají chuť a elán se věnovat tak krásné věci jako je zpěv a hudba celkově. Letos se sešlo opravdu velké množství talentů. Musím s radostí říci, že tolik dobrých výkonů už ve výběrovém kole, nebylo snad ještě nikdy. O to těžší bylo pro porotu hodnocení  a určení, kdo postoupí do semifinálového kola v Trutnově.

Naše soutěž je od toho, aby vám ukázala cestu, pomohla vám se takzvaně "otrkávat" při vystoupení před lidmi, získávat nové zkušenosti, poučit se z chyb které se staly, a tím pádem udělat příště věci jinak nebo lépe. Jestli jste nepostoupili, nevzdávejte se, prosím, berte to tak, že ještě není ten správný čas a že je třeba se stále zlepšovat a posouvat dál, protože váš čas přijde. Já vám všem moc věřím a budu se na vás těšit někdy příště. Všem, co postoupili, gratuluji a prosím, neusněte na vavřínech, Trutnov bude těžký."

VÝSLEDKOVÉ LISTINY 
VÝBĚROVÉHO KOLA

ID soutěžícího naleznete v potvrzovacím e-mailu vaší registrace do soutěže (v příloze).


VÝSLEDKY ZÁKLADNÍHO KOLA 
ČESKO ZPÍVÁ 2024

DSC_0301.JPG

Do 15. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2024 bylo zasláno celkem 365 přihlášek.

Porota rozhodla, že do VÝBĚROVÉHO KOLA postupuje 182 soutěžících, z toho:

  • 85 z kategorie Sólisté 9 – 14 let,

  • 97 z kategorie Sólisté 15 – 26 let.

Výsledkové listiny postupujících a nepostupujících účastníků níže.

 

Všichni soutěžící byli o svém postupu či nepostupu do výběrového kola informováni také elektronicky na e-mail uvedený při registraci. Postupujícím zpěvákům byly zaslány podrobné informace k průběhu výběrového kola. Prosíme o kontrolu e-mailových schránek. Děkujeme. 

Kamila Nývltová

Vyjádření k základnímu kolu

"Každý rok se opakuju, ale vždy mám velkou radost z toho, kolik talentů a lidí miluje zpěv stejně jako já. Rozhodování je vždy těžké, ale v soutěžích to bývá tak, že někdo postoupí dále a někdo ne. Nikdy není všem dnům konec, protože za rok se může všechno změnit. Ti, kteří nyní nepostoupili, mohou na sobě pracovat a za rok se dostanou dál. Zažili jsme v soutěži tolik úžasných změn a pokroků! Všem moc děkuju za to, že se přihlásili a chtěli zkusit svoji šanci. Nepřestávejte dělat, co máte rádi, protože to stojí za to. Všem, kteří postoupili do dalšího kola, gratuluji a těším se na setkání ve výběrovém kole."

VÝSLEDKOVÉ LISTINY 
ZÁKLADNÍHO KOLA

ID soutěžícího naleznete v potvrzovacím e-mailu vaší registrace do soutěže (v příloze).

bottom of page