fbpx
<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Sledujte nás

VÝSLEDKY výběrového kola 13. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2020

Do 13. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2020 bylo zasláno 405 přihlášek. Do VÝBĚROVÉHO KOLA postoupilo 212 soutěžících a dne 8. března 2020 se ho v Konferenčním centru Aquapalace Hotel Prague  zúčastnilo 174 zpěváků. Živé pěvecké výkony hodnotila 7členná porota v čele s patronkou soutěže, zpěvačkou Kamilou Nývltovou.

Porota rozhodla, že do SEMIFINÁLE postupuje 100 SOUTĚŽÍCÍCH, z toho:

  • 52 z kategorie Sólisté 9 – 14 let,
  • 48 z kategorie Sólisté 15 – 26 let.

 

Vzhledem k aktuální mimořádné situaci a opatření Ministerstva zdravotnictví vás budeme o konání semifinále a finále ČESKO ZPÍVÁ 2020 informovat. 

 

SEZNAM SEMIFINALISTŮ

KATEGORIE SÓLISTÉ 9 – 14 LET
ČÍSLO JMÉNO SOUTĚŽÍCÍHO PÍSEŇ
1 Bílá Nela Sedávám na domovních schodech
2 Brňáková Taťána Svítá nám
3 Bronecová Natálie Trémou nedýcháš
4 Černá Tereza Kam doplout mám
5 Čížková Karolina Zrcadlo
6 Hajníková Sabína Teraz pekne pôjdeš domov
7 Halgašová Eliška Jdi za štěstím
8 Homolková Elizabeta Do neznáma dál
9 Jandová Veronika Svítá nám
10 Janovská Viktorie Co by sis přál
11 Jirák Martin* Oříšek pro Popelku
12 Kárová Marie Modlitba
13 Kelešová Natálie Němá
14 Kerulová Šárka* Budou tě milovat
15 Klinecká Felicita Mít rád bližního svého
16 Kopecká Tereza Amor magor
17 Koppová Klára Buď můj
18 Krajovský Jakub Trezor
19 Kučerová Magdaléna Když se zamiluje kůň
20 Kudrnová Eliška Stromy
21 Louthanová Julie Nevěrná
22 Luňáková Eliška Malé kotě
23 Málková Lucie Najednou
24 Mánková Natalie Jak silná mám tu stát
25 Melicharová Julie Slza z tváře padá
26 Mikulcová Tereza Řeka lásky
27 Miščíková Klára Môj Bože
28 Muchová Laura Vzorná holka
29 Paul Nicolas Já jsem celej ty
30 Pavlovská Ema Vzpomínka
31 Plosová Daniela Tráva
32 Plšek Matěj* Lady Carneval
33 Polc Ondřej V naší ulici
34 Pospíšilová Eliška Co mi dáš
35 Rejšková Agáta Pocahontas
36 Rychtar Samuel* V čase
37 Sivoková Livie Doufám
38 Smržová Kateřina Kdy začnu žít se ptám
39 Škrabálková Barbora Do neznáma dál
40 Štanclová Barbora Nikdy není dost snů
41 Štychová Kristýna Kdy začnu žít se ptám
42 Šustrová Karolína Už z hor zní zvon
43 Tolar Ondřej Klidná jako voda
44 Trojanová Eliška Píseň samotářky
45 Valenta Michal Anděl
46 Vavrušová Veronika Hodina H
47 Veselovská Nikol Málem tam
48 Vítková Magdaléna Máme tu další dobrý den
49 Vítová Wanda Mám touhu
50 Vondrová Eliška Sexy den co den
51 Zeman Daniel Babetta
52 Zeman Jakub C´est la vie

Pozn.: * DIVOKÁ KARTA = přímý postup do semifinále

 

KATEGORIE SÓLISTÉ 15 – 26 LET
ČÍSLO JMÉNO SOUTĚŽÍCÍHO PÍSEŇ
1 Baráková Natálie Jednoho dne se vrátíš
2 Brabcová Natálie Vzpomínka
3 Cedidlová Tereza To mám tak ráda
4 Cincibusová Kristýna Andělská
5 Ehlenová Eva Vzpomínka
6 Fofonka Tomáš Tančíš sama
7 Hakalová Adéla Přejdi Jordán
8 Hudáková Anna Mária Poslednýkrát
9 Hudeček Petr Tančíš sama
10 Hyská Karolína Skořápky ořechů
11 Hýsková Karolína All that jazz
12 Chybová Kateřina Andělská
13 Janoušková Zuzana Horou
14 Janovský Václav Žal se odkládá
15 Jurnyklová Kateřina Nechte zvony znít
16 Klímová Adéla Vzpomínka
17 Kořínková Lenka Zimní Královna
18 Kroutilová Vendula Boky jako skříň
19 Krupíková Lucie Knížka snů
20 Křišťáková Jitka Zavři oči, když se červenám
21 Kupková Barbora Most přes minulost
22 Kůtková Kristina* Proč nejsi tam kde já
23 Langrová Denisa Žít
24 Lebedová Kateřina O nás dvou
25 Margecínová Anežka Už svou lásku má
26 Matiášková Tereza Andělský flám
27 Michalcová Sandra Andělská
28 Niemiec Jolanta Ballada o niebie i ziemi
29 Pešková Nicol* Jednoho dne se vrátíš
30 Pokorná Lucie Tam toužím žít
31 Raichová Anežka Jak silná mám tu stát
32 Ridillová Natálie V bezvětří
33 Rychta Jan Hvězdy
34 Říha Radomír Nádherná láska
35 Schvanová Tereza K zoufání Tě prosím buď můj
36 Strejc Filip Vinu svou znám
37 Šínová Eva Kolem nás
38 Šormová Barbora Lásko má já stůňu
39 Thielová Eliška Tvou láskou
40 Tichá Markéta Do neznáma dál
41 Tkáčová Alexandra Kúsok nádeje
42 Tokárová Barbora Jednoho dne se vrátíš
43 Uxová Sabina* Příště se Ti radši vyhnu
44 Vacková Anežka Jednoho dne se vrátíš
45 Vávrová Tereza Ještě horší věci jsou
46 Venutová Kateřina Sladké mámení
47 Vilímek Jiří Milionu hvězd se ptáš
48 Vodičková Kateřina Letím ke hvězdám

Pozn.: * DIVOKÁ KARTA = přímý postup do semifinále